Duitse brandweer koelt varkens
Vijfhonderd varkens kregen het gisteren warm toen de vrachtwagen van transporteur Jansen uit Neerkant in Gelsenkirchen een lekke band kreeg.
De Duitse brandweer koelde de varkens vervolgens met 7000 liter water.
Na een lekke band hield de chauffeur het hoofd koel en reed naar de de dichtstbijzijnde parkeerplaats, meldt Transport Online.
Hier belde hij de bandenservice om de band te komen verwisselen. Het duurde echter uren voordat er iemand kwam. Ruim twee uur later, rond het middaguur, belde de politie de brandweer voor assistentie.
Onrustig
De varkens zaten inmiddels al uren zonder water en zaten allemaal ineengedoken bij de ventilatie-openingen van de wagen, signaleerde de politie. Ook waren ze onrustig.
Het transport had nog een reis van anderhalf uur te gaan voor de volgende bestemming, maar de politie verbood de vrachtwagenchauffeur verder te rijden voordat de brandweer de dieren had afgekoeld.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (ZUI) #777296
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GA8121 hark met middenafleg
2010, € 13.250
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag34° / 19°20 %
-
Zaterdag28° / 20°20 %
-
Zondag28° / 16°5 %
















