Maat: gevolg hogere BTW niet goed in beeld
Het kabinet heeft de gevolgen van de verhoging van de BTW voor de internationale concurrentiepositie van de Nederlandse bloemen-, bomen- en plantenkwekers niet in beeld gebracht. Dat moet wel gebeuren, vindt LTO Nederland voorzitter Albert Jan Maat.

De belastingplannen van het kabinet kunnen voor ondernemers positief uitpakken, zegt Maat. Maar hij is absoluut niet te spreken over het feit dat de producten van bomen-planten- en bloementeelt onder een hoger btw-tarief worden gebracht.
Hij mist in de brief van het kabinet over de belastingplannen ook een inventarisatie van de gevolgen van deze btw-verhoging.
Korte termijn
'De consequenties van de btw-verhoging voor de internationale concurrentiepositie van de Nederlandse kwekers moet worden onderzocht, stelt Maat. Hij dringt er bij het kabinet op aan om dit op korte termijn te regelen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
Niemeyer Ploeg Alphatop 50 wentelploeg (RL) #693315
Gebruikt, € 5.500
-
John Deere Tractor 7530 PREMIUM (HA) #137319
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %