Nieuwe melkveehouders bij Farmel
Farmel heeft een aantal veehouders aangenomen die per april gestart zijn met melken.
René LuijmesVolgens directeur Jan-Henry van der Linde van Farmel zijn de bestaande leveranciers meer gaan leveren en zijn er verwerkers die ook meer melk kunnen gebruiken. De onderneming kreeg er nieuwe melkers bij; veehouders die vanaf april zijn gaan melken.
Van der Linde kan niet aangeven hoeveel dit er zijn. ‘Maar het zijn geen tientallen.’ De nieuwe leveranciers moeten werken volgens de NZO-normen en volgens de wetgeving van de overheid op het gebied van mest en mineralen.
Farmel in Emmeloord verhandelde vorig jaar circa 200 miljoen liter melk. Deze melk is van circa 150 tot 160 veehouders.
Farmel verzamelt op basis van contracten met melkveehouders de melk en zet deze af naar verschillende melkfabrieken. Het gaat hierbij om middelgrote bedrijven als Arla, Vecozuivel en Ausnutria Hyproca. Daarnaast nemen kleinere zuivelfabrieken melk af.
Melkveehouders kunnen bij Farmel een contract sluiten voor bepaalde of onbepaalde tijd. De onderneming hanteert geen vaste melkprijs.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (STE) #775178
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 8°90 %
-
Zaterdag11° / 3°40 %
-
Zondag10° / 2°75 %











