Onderzoek toepassingen oligosachariden
Wageningen UR Food&Biobased Research en TNO starten binnenkort een project waarin de isolatie van specifieke oligosachariden centraal staat.
Het project is onderdeel van innovatieprogramma 'Biorefinery for raw materials and flexibility'. De oligosachariden worden geïsoleerd uit vezelrijke reststromen, zoals tarwezemelen en vliesjes van maïs en peulvruchten.
Partners
Voor het betreffende onderzoek zijn Wageningen UR en TNO nog op zoek naar partners. Voor geïnteresseerde bedrijven en overheden ontwikkelen de onderzoeksinstellingen kennis en technologie over de verwaarding van de reststromen en de specifieke eindproducten.
De vezels zijn eventueel te gebruiken in voedsel of bijvoorbeeld in verpakkingen, films, lijmen en coatings. Doel van het onderzoek is ook om nieuwe toepassingen voor oligosachariden te verkennen.
Tweejarig onderzoek
De uiteindelijke applicaties worden getest in samenwerking met de deelnemende bedrijven. Partijen kunnen nu instappen in dit vooralsnog tweejarige onderzoeksprogramma, dat voor de zomer van 2015 van start gaat.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 716 S4 Power Plus, Verkocht
2018, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #696308
Gebruikt, P.O.A.
-

Renault Ares 550 RX
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER (LIE) #692279
Gebruikt, € 6.793
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag5° / 0°5 %
-
Woensdag7° / 0°20 %
-
Donderdag5° / 2°75 %















