Zeven partijen willen in coalitie AGV
Burgemeester Fons Hertog van de gemeente Huizen is als informateur begonnen met de eerste gesprekken om een coalitie voor waterschap Amstel, Gooi en Vecht te vormen. Zeven partijen hebben belangstelling.
De VVD heeft daarbij als grootste partij het initiatief. De liberalen behaalden net als de PvdA 5 zetels, maar wisten meer stemmen te bemachtigen.
Zeven partijen hebben tot nu toe aangegeven belangstelling te hebben voor deelname aan het dagelijks bestuur.Dat zijn VVD, PvdA, Water Natuurlijk, CDA, 50Plus, ongebouwd en bedrijven.
Uitgangspunten
Hertog heeft op basis van de eerste gespreksronde heeft een aantal uitgangspunten meegekregen.
Zo gaat het nieuw te vormen dagelijks bestuur bestaan uit maximaal vijf leden. Minstens één lid moet uit een geborgde fractie komen (ongebouwd, bedrijven en natuurterreinen).
Voor een meerderheid in het algemeen bestuur zijn 16 zetels of meer nodig. Het algemeen bestuur telt in totaal 30 leden.
Het streven is om op 23 april een concept-coalitie-akkoord te presenteren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 4230 trekker (BEN) #35668
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (MOL) #777841
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag19° / 8°5 %
-
Zaterdag15° / 7°50 %
-
Zondag13° / 5°50 %













