Nieuwe Oogst geeft weg: Economie & Melken
De Europese melkquota worden op 1 april 2015 afgeschaft. Europese boeren kunnen dan ongelimiteerd melk produceren. Maar die overgang brengt onzekerheid teweeg. Om melkveehouders een steuntje in de rug te bieden, geeft Nieuwe Oogst het boek Economie & Melken weg.
Het boek helpt melkveehouders bedrijfseconomische signalen van hun bedrijf snel op te pikken, te interpreteren en om te zetten in actie.
De melkveehouder krijgt inzicht en ontwikkelt zich tot een nog betere en slimmere ondernemer.
Het boek laat op praktische wijze zien hoe melkveehouders het economische management van hun melkveebedrijf kunnen optimaliseren.
Het leert hun de basisprincipes van economisch denken, handelen en werken op een melkveebedrijf en biedt vraagstukken en voorbeelden rechtstreeks uit de praktijk.
Wilt u kans maken op dit boek? Like Nieuwe Oogst dan op Facebook. De winnaar wordt op woensdag 1 april bekendgemaakt.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6610 PQ (EMA) #781559
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn VARI MASTER 121 (BIE) #690785
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 V 3+1 N 100 (AKK) #776453
Gebruikt, € 14.800
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %















