LTO Noord houdt binnenkort een enquête onder leden in Groningen over de afwikkeling van schade door aardbevingen. Hiermee hoopt de land- en tuinbouworganisatie meer inzicht te krijgen in de problemen die kunnen spelen rond de schadeafwikkeling bij boeren.
‘We hebben het idee dat er nog een heleboel schadegevallen bij de Nederlandse Aardolie Maatschappij liggen. Dat zijn vaak complexere dossiers. Over sommige zaken als bijvoorbeeld de vervanging van gebouwen bestaat nog onduidelijkheid’, geeft voorzitter Hilbrand Sinnema van LTO Noord Groningen aan.
In mei 2013 hield LTO Noord ook een peiling onder duizend leden van de afdelingen Bedum-Ten Boer, De Marne, Fivelingo, Het Hogeland, Oldambt, Slochteren en Winsum. Zo’n tweehonderd boeren vulden de vragenlijst in.
Bijna negen op de tien boeren (86 procent) lieten toen weten in meer of mindere mate de gevolgen van de aardbevingen als gevolg van gaswinning in Groningen te ondervinden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T5.95 DualCommand
2012, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
-
Iseki Tractor, compact TU1700 (LH) #694498
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X147R (EL) #692320
Gebruikt, € 4.999
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 14°10 %
-
Vrijdag24° / 11°5 %
-
Zaterdag23° / 15°20 %