POV vraagt donatie varkenshouders
De POV doet een oproep aan varkenshouders en toeleverende bedrijven om geld te doneren voor de communicatie en pr van de sector.
Dat maakt de Producenten Organisatie Varkenshouderij (POV) vanmiddag in Barneveld bekend. POV-voorzitter Ingrid Jansen doet in een persoonlijke oproep een beroep op de solidariteit en saamhorigheid in de sector.
De producentenorganisatie gaat ook samenwerken met alle bestaande pr-organisaties en – initiatieven in de sector, als Varkens in Zicht en Varkens Vandaag.
De productschappen zijn per 1 januari 2015 opgeheven. Sectorcommunicatie en – pr voor de varkenshouderij vielen altijd onder het Productschap Vee en Vlees (PVV).
De overheid ziet communicatie en -pr voor de varkenshouderij als een private taak voor de sector. De communicatie en -pr voor de varkenshouderij valt voortaan onder de activiteiten van de POV.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Maandag6° / 1°30 %
-
Dinsdag3° / -3°45 %
-
Woensdag9° / 1°20 %















