Cosun houdt ledengeld binnen coöperatie
Met ingang van 2015 biedt Cosun haar leden de mogelijkheid om voor een bepaalde tijd geld bij de coöperatie vast te zetten tegen een aantrekkelijke rente.
De eerste mogelijkheid om aan deze regeling deel te nemen is voor de leden die in 2015 een UB- en/of BBU-uitkering ontvangen. Zij kunnen een gedeelte van de ontvangen uitkering voor een bepaalde periode teruglenen aan Cosun.
Vanaf 2016 staat deze spaarregeling voor alle leden open. Zij kunnen dan een deel van de bietenafrekening hiervoor bestemmen.
Extra financieringsbron
De regeling zorgt voor een extra financieringsbron voor de coöperatie. De lening is achtergesteld waardoor Cosun een hogere rente kan betalen dan de banken voor een spaardeposito met een vergelijkbare looptijd.
In het eerste kwartaal 2015 wordt bekendgemaakt welke rentepercentages gelden voor stortingen in 2015. Er kan worden gekozen voor een looptijd van twee, drie, vier of vijf jaar.
Rentepercentage
Het rentepercentage is afhankelijk van de looptijd van de lening. Jaarlijks zal de raad van beheer de rentepercentages voor de nieuw in te leggen bedragen vaststellen. In de komende maanden werkt Cosun de verdere details uit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-
MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-
International 1486
Gebruikt, P.O.A.
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Maandag23° / 12°0 %
-
Dinsdag25° / 11°0 %
-
Woensdag24° / 13°5 %