Cao’s mogen geen beperkende voorwaarden bevatten voor de inhuur van zzp’ers, uitzendkrachten en payrollers. Dat vindt de VVD. Kamerlid Anne Mulder gaat een initiatiefwet indienen die het onmogelijk maakt om deze groepen uit te sluiten.
Mulder wil niet dat mensen de kans op een baan wordt ontzegd. ‘Dat is niet goed voor de mensen zelf, maar ook niet voor de werking van de arbeidsmarkt.’
Hij wees deze week in de Tweede Kamer onder meer op de cao voor de zuivelindus-trie. Daarin staat dat het aantal flexibele arbeidsrelaties per onderneming maximaal 10 procent van het aantal arbeidsplaatsen mag zijn.
‘Dat is ontzettend jammer voor uitzendkrachten en zzp’ers. Het moet gewoon afgelopen zijn met dit soort cao-afspraken’, stelt Mulder.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, € 4.250
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Woensdag26° / 18°0 %
-
Donderdag22° / 15°10 %
-
Vrijdag22° / 14°55 %
















