Grib geeft beeld rendement geit (VIDEO)
Hoe vergelijkt een ondernemer zijn geitenbedrijf objectief met dat van zijn collega's. Lastig, omdat veel voerfirma's eigen rekenregels hanteren. Sinds kort is er Geiten Rendement in Beeld (GRiB), waarmee deelnemende bedrijven gemakkelijk hun verbeterpunten in beeld krijgen.
Dit GRiB is een initiatief van de LTO vakgroep Melkgeitenhouderij, in samenwerking met zes voerfirma's en geitenmanementsofwareproducent Elda.
Het resultaat is één uniform landelijk rendementvergelijkingssysteem voor het krijgen van inzichten voor het geitenbedrijf.
Snel overzicht
Via speciale modules van GRiB krijgt de ondernemer eenvoudig en snel overzicht en is het bedrijf objectief te vergelijken met sectorgenoten. Ook kan de geitenhouder eventueel aanpassingen doorvoeren op de plekken waar het nodig is.
Onlangs werd het systeem middels onderstaande video gelanceerd tijdens de Melkgeitenhouderijdag. Op dit moment loopt een pilot met zes keer twee ondernemers. Vanaf 1 januari 2015 gaat het systeem in de lucht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 220 AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland Enduro 3000 (HAE) #145290
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (OLD) #708784
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %
















