Prima soja-oogst: 3,4 ton per hectare
De sojaoogst is achter de rug. Gemiddeld scoorden de beste 25 procent van de bij Agrifirm aangesloten telers 3,4 ton per hectare.
Dat is een aanzienlijk hogere opbrengst dan de gemiddelde opbrengst van 2,8 ton per hectare van vorig jaar, meldt Agrifirm.
De ervaringen die in 2013 zijn opgedaan, zijn volgens de coöperatie dit jaar goed toegepast en dat resulteerde in de meeste gevallen in mooie opbrengsten.
Teeltbegeleiding
Ook de toelating van verschillende gewasbeschermingsmiddelen en goede teeltbegeleiding hebben een bijdrage geleverd aan de hogere opbrengst dit jaar.
De kennis van bemesting en de effectiviteit van rhizobiumbacteriën vergroten, zijn de aandachtspunten voor de toekomst om de opbrengst verder te verhogen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Ref. Valtra 6550 Hi-Tech
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
7635
Gebruikt, € 17.500
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2014, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Vrijdag12° / 9°95 %
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %