CDA: beperking Natura 2000 te zwaar
Agrarische bedrijven krijgen te zware beperkingen opgelegd om Natura 2000 gebieden te beschermen. Dat stelt het CDA.
Het CDA reageert hiermee op een rapport van Wageningen UR waaruit blijkt dat de verwevenheid van landbouw en natuur niet leidt tot een negatief effect op de natuur.
Uit het rapport blijkt dat er voor landbouw op veel meer plekken goede mogelijkheden (lijken te) zijn voor vervlechting met natuur, stelt CDA-Kamerlid Geurts. Hij wil van staatssecretaris Sharon Dijksma weten of zij dit gegeven mee wil nemen in haar beleid.
Verder onderzoek
Het onderzoek van de WUR vond plaats in Noordoost-Twente. Geurts wil weten of Dijksma bereid is vergelijkbaar onderzoek te laten doen naar de gebieden Wierdense Veld en Engbertsdijksvenen in Overijssel.
Dijksma geeft binnen enkele weken antwoord op deze vragen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (BEN) #692431
Gebruikt, € 9.082
-
Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Vrijdag14° / 9°60 %
-
Zaterdag13° / 6°5 %
-
Zondag12° / 6°20 %