Hydraulische achterasophanging op nieuwe Ropa Tiger 5
De nieuwe Tiger 5 bietenrooier van Ropa heeft als onderhuidse verbetering onder andere een hydraulische ophanging van de achteras.
Het uiterlijk van de nieuwe Tiger 5 lijkt veel op dat van zijn voorganger. Belangrijk verschil is dat de zelfrijdende bietenrooier is voorzien van een nieuwe cabine.
De rooier heeft een zescilinder Mercedes Benz-motor met een inhoud van 15,6 liter, goed voor 626 pk (460 kilowatt). Met SCR-technologie voldoet de motor aan de Stage 4-emissienorm.De machine kan op het veld 18 kilometer per uur rijden bij 1.175 toeren per minuut. Op de weg rijdt de Tiger 5 tot 40 kilometer per uur bij 1.195 toeren.
De bunker van de Tiger heeft een inhoud van 43 kuub, goed voor 30 ton bieten. Een volle bunker is volgens Ropa in 50 seconden te lossen.
De Tiger 5 is uitgerust met een levellingsysteem op de achteras, waardoor de rooier bij hellingen is vlak te stellen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HEN) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland TA1030 opraapwagen
1990, € 3.250
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Maandag13° / 2°25 %
-
Dinsdag15° / 3°10 %
-
Woensdag17° / 1°10 %













