John Deere wint innovatieprijs Bronzen Sikkel
Manure Sensing van John Deere heeft de Bronzen Sikkel gewonnen. De innovatieprijs werd uitgereikt tijdens Agrotechniek Holland in Biddinghuizen.
De John Deere Organic Nutrient Management (Manure Sensing) is in staat om real time gehalten aan nutriënten en droge stof in drijfmest met NIRS-technologie te meten.
Volgens de unanieme jury een mooie vinding om de mineralenbalans te optimaliseren en te sturen op plaatsspecifieke en exacte dosering.
Greenbot van Cover
De vakjury beoordeelde zo’n tachtig inzendingen op vernieuwend- en onderscheidendheid. De jury kende een tweede prijs toe de aan Greenbot van Cover, de eerste zelfrijdende trekker zonder cabine ter wereld.
Het autonome voertuig maakt gebruik van geavanceerde gps-technologie.
Multitooltrac Van Ham
De derde prijs is voor de Multitooltrac van Van Ham, een elektrisch aangedreven werktuigdrager met range extender. Er zijn vijf volwaardige posities voor het monteren van gangbare werktuigen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

Topcon Value lijn rtk gps
Gebruikt, P.O.A.
-

Andex 300
Gebruikt, € 1.250
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Woensdag3° / -2°20 %
-
Donderdag3° / -3°30 %
-
Vrijdag4° / -5°25 %










