Bijzondere klus voor loonwerker
Loonwerker Ad van den Boer uit Someren vertrekt maandag naar Freistaat Sachsen in Duitsland om 300 hectare grasland door te zaaien.
Het doorzaaien vindt plaats op het bedrijf van Roel van den Hengel in Wermsdorf in de buurt van Leipzig.
Van den Hengel is een Brabantse melkveehouder uit Oss die het ouderlijke bedrijf niet kon overnemen omdat zijn broer dat al in 2005 deed.
Engels raai
Van den Boer voert de klus uit voor het Limburgse bedrijf Agrotechnics Nederland dat het benodigde graszaad levert.
Er is gekozen voor TetraploIde Engels raai uit het Blitz-assortiment. Onder goede omstandigheden kan het gras zich binnen vijf dagen vestigen.
Doorzaaimachine
Voor de loonwerker uit Someren is het de eerste keer dat hij zo ver van huis aan het werk gaat. Hij verwacht in ieder geval een week onder de pannen te zijn.
Voor de klus gebruikt de loonwerker een Vredo doorzaaimachine, een Agritwin met een werkbreedte van 4,40 meter.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Walker MT25I-32
2018, P.O.A.
-

ST1620
Gebruikt, € 2.500
-

Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Woensdag10° / 6°90 %
-
Donderdag9° / 6°70 %
-
Vrijdag5° / 0°80 %











