Korte werktijd tientallen 'boycotbedrijven' optie
Enkele tientallen bedrijven hebben bij het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid interesse getoond voor werktijdverkorting vanwege de Russische boycot. 'Vier daarvan zijn concreet', meldt Ivar Noordenbos.
De woordvoerder van het departement laat zich niet uit over welke bedrijven het gaat dan wel uit welke sectoren ze komen.
Wel wil hij kwijt dat 'er op korte termijn' duidelijkheid komt of de vier aanvragen worden gehonoreerd.
Russische boycot
Nederlandse bedrijven die door de Russische boycot worden getroffen, kunnen sinds vrijdag 15 augustus werktijdverkorting voor hun personeel aanvragen.
Om daarvoor in aanmerking te komen te komen, moeten bedrijven voldoen aan een aantal voorwaarden. Zo dient de werkvermindering ten minste 20 procent per week zijn en minimaal 2 en maximaal 24 weken duren.
Breder pakket
Aanvragen kunnen bij het ministerie van SZW worden ingediend. De maatregel maakt deel uit van een breder pakket om de getroffen ondernemers te ondersteunen.
· Lees hier alle berichten over de Russische boycot van agrarische producten uit de EU
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 6 155M TREKKER (AKK) #90164
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

CASE MAXXUM 5120
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF10601
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag10° / 7°20 %
-
Zondag8° / 3°5 %
-
Maandag10° / 5°10 %















