Compensatie Belgische perenteelt 6.440 euro
Belgische perentelers krijgen een compensatie van 6.440 euro per hectare als ze hun peren niet oogsten.

Deze compensatie geldt voor telers die leveren aan een veiling. Telers die niet zijn aangesloten bij een afzetorganisatie krijgen de helft van de compensatie.
Met deze regeling wil het Vlaamse ministerie van landbouw ongeveer 2.000 hectare peren van de in totaal 9.000 hectare uit de markt nemen. Het moet de druk van de markt halen die is ontstaan na de Russische boycot van een groot aantal Europese landbouwproducten, meldt nieuwssite Vilt.
Vandaag aanvragen
België exporteert jaarlijks ruim 35 procent van de perenoogst naar Rusland. Perentelers die gebruik maken van de regeling moeten dat vandaag nog aanvragen via hun afzetorganisatie of rechtstreeks bij de betreffende overheidsdienst.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T5.95 (BRU) #145089
Gebruikt, P.O.A.
-
Veenhuis Combi 2000
2001, P.O.A.
-
John Deere 6120M trekker (WOL) #692393
Gebruikt, P.O.A.
-
Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag17° / 12°80 %
-
Donderdag22° / 14°20 %
-
Vrijdag25° / 13°25 %