Stijging omzet en resultaten Reesink
Reesink in Apeldoorn heeft in het eerste halfjaar een autonome omzetstijging van 3 procent gerealiseerd. Ook het financiële resultaat nam toe.
De omzet van de totale Reesinkgroep kwam uit op 248,5 miljoen euro, terwijl dat vorig jaar in dezelfde periode 111,5 miljoen euro was.
Die stijging komt door acquisities van Pon Material Handling en CT Agro. Met CT Agro heeft Reesink toegang gekregen tot een grote potentiële afzetmarkt in Kazachstan.
Het eerste halfjaar is veel aandacht besteed aan de integratie van onze nieuwe bedrijven en aanpassing van de organisatie aan de nieuwe omvang.
Nettoresultaat
Het bedrijfsresultaat van machinedistributeur steeg van 5,8 miljoen euro in 2013 naar 10 miljoen euro in het eerste halfjaar van 2014. Het nettoresultaat is 6 miljoen euro, tegen 3,6 miljoen euro in dezelfde periode van vorig jaar.
Reesink kon profiteren van de in 2013 gestegen melk- en graanprijzen en goede weersomstandigheden. Vooral de markten van machines voor voederwinning en mestverwerking groeiden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (BIE) #691828
Gebruikt, € 3.289
-
Kverneland EG 100-300 ploeg 4-schaar (MAA) #775553
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Z515E ZEROTURN 48" (HIL) #692998
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (BIE) #692141
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag22° / 13°20 %
-
Woensdag21° / 15°70 %
-
Donderdag21° / 15°40 %