Landelijke Appelplukdag 2014
Zelf appels plukken kan tijdens de Landelijke Appelplukdag die op zaterdag 6 en 13 september plaats vindt. Tientallen fruitteeltbedrijven in Nederland stellen die dag hun bedrijf open voor het publiek.

De fruittelers laten de bezoekers graag zien met hoeveel zorg en vakkundigheid ze fruit telen. Er zijn naast de zelfpluk ook vaak extra activiteiten op de fruitbedrijven zoals demonstraties, proeverijen, wandeling door de boomgaard en leuke dingen voor kinderen.
Hoekstra
Eén van de deelnemende bedrijven is fruitbedrijf Hoekstra in Luttelgeest. Bezoekers kunnen zelf Elstar, Cox en/of Goudrenetten plukken. De klanten worden met de pluktrein naar de boomgaard gebracht, waar ze uitleg krijgen hoe ze de appels het beste kan plukken en bewaren.
Daarna mogen ze zelf aan de slag. De geplukte kilo’s kunnen ze na afloop afrekenen. De Landelijke Appelplukdag wordt dit jaar mogelijk gemaakt door de Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-
JOHN DEERE X584 ZITMAAIER (HIL) #696131
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Jumbo 6600 opraapwagen
2005, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 14°30 %
-
Dinsdag20° / 14°50 %