Landelijke Appelplukdag 2014
Zelf appels plukken kan tijdens de Landelijke Appelplukdag die op zaterdag 6 en 13 september plaats vindt. Tientallen fruitteeltbedrijven in Nederland stellen die dag hun bedrijf open voor het publiek.
De fruittelers laten de bezoekers graag zien met hoeveel zorg en vakkundigheid ze fruit telen. Er zijn naast de zelfpluk ook vaak extra activiteiten op de fruitbedrijven zoals demonstraties, proeverijen, wandeling door de boomgaard en leuke dingen voor kinderen.
Hoekstra
Eén van de deelnemende bedrijven is fruitbedrijf Hoekstra in Luttelgeest. Bezoekers kunnen zelf Elstar, Cox en/of Goudrenetten plukken. De klanten worden met de pluktrein naar de boomgaard gebracht, waar ze uitleg krijgen hoe ze de appels het beste kan plukken en bewaren.
Daarna mogen ze zelf aan de slag. De geplukte kilo’s kunnen ze na afloop afrekenen. De Landelijke Appelplukdag wordt dit jaar mogelijk gemaakt door de Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

Pottinger SYNKRO 5020 K cultivator (HIL) #779283
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag34° / 19°20 %
-
Zaterdag28° / 20°20 %
-
Zondag28° / 16°5 %












