Rusland wil importverbod Nederlands fruit
Rusland overweegt volgens persbureau Novum een verbod in te stellen op de import van onder meer Nederlands fruit.
Dit zou blijken uit een reactie van de Russische voedsel- en warenautoriteit. De officiële lezing is dat groente en fruit uit Nederland, Moldavië en Polen mogelijk besmet is met de grijze fruitmot.
Een daadwerkelijk verbod wordt volgens een woordvoerder van de Russische florawaakhond binnen één of twee weken verwacht.
Reactie op sancties
Novum veronderstelt dat een eventueel importverbod een reactie is op alle sancties die Europa de laatste maanden instelde tegen Rusland.
Tegen Polen worden mogelijk verdere maatregelen ingesteld omdat volgens Rusland de juiste certificaten voor import ontbreken. Polen is goed voor bijna de helft van de totale appelimport naar Rusland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (AKK) #777846
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 6185 CVT
2014, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Woensdag25° / 17°20 %
-
Donderdag19° / 17°75 %
-
Vrijdag20° / 10°5 %













