Let op namaak gewasbeschermingsmiddelen
Nefyto roept op om attent te blijven op de mogelijke aanwezigheid van illegale, namaak-gewasbeschermingsmiddelen.
Namaak-gewasbeschermingsmiddelen zijn niet beoordeeld door toelatingsautoriteiten, zoals in Nederland het Ctgb, en zijn dus illegaal.
De samenstelling en effecten kunnen afwijken van de wel beoordeelde middelen. Daarmee kunnen risico’s ontstaan voor de gezondheid, de veiligheid, het milieu en het gewas zelf.
De gewasbeschermingsmiddelenindustrie is enige jaren geleden een bewustwordingscampagne gestart om te wijzen op het vóórkomen en de gevaren van namaakmiddelen. Ook is er regelmatig overleg met handhavings- en opsporingsinstanties.
Alertheid
Nederland is met zijn havens en vliegvelden een belangrijke toegangspoort voor goederen van buiten Europa, dus ook voor illegale gewasbeschermingsmiddelen.
Een verhoogde alertheid van de officiële instanties kan illegale importen ontmoedigen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 4066R compacttrekker (HIL) #776891
Gebruikt, P.O.A.
-

Kverneland LD85-300/5
2002, P.O.A.
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

John Deere 5100R CQ 16/16 (BRU) #703570
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Donderdag15° / 5°5 %
-
Vrijdag17° / 5°10 %
-
Zaterdag21° / 6°25 %













