Handel betaalt 40 euro voor winteruien
De eerste gesorteerde winteruien worden verkocht voor ongeveer 40 euro per 100 kilo, meldt Bureau Uienmarkt Informatie (BUI).
Met name in het zuidwesten is inmiddels een behoorlijk areaal winteruien van het ras Troy gerooid. Volgens BUI lijken de opbrengsten goed en zal de beschikbaarheid van goede kwaliteit uien voor de handel de komende week verder toenemen.
Ook in Duitsland zijn deze week de eerste uien van het nieuwe seizoen verhandeld. Voor middelsortering geleverd in bigbags lopen de prijzen bij onze oosterburen op tot zo'n 45 euro per 100 kilo.
Oostenrijk
In Oostenrijk worden al een week langer uien van de nieuwe oogst geleverd. Daar daalden de prijzen van gemiddeld 37,50 euro tot 31 euro per 100 kilo. Ook dit zijn gesorteerde uien geleverd afteler in kisten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
-

Weidesleep 5 mtr.
Gebruikt, P.O.A.
-

GA7301
Gebruikt, € 5.500
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %

















