'Eerlijke rozen' voor minister Ploumen
Met de overhandiging van een 'eerlijk moederdagboeket' aan minister Lilianne Ploumen voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking vandaag voor de ministerraad is de aftrap gegeven voor de samenwerking tussen Albert Heijn en ontwikkelingsorganisatie Hivos.
Ze gaan streven naar een eerlijke en duurzame bloemenindustrie.
Hivos en Albert Heijn wilden met de actie aandacht vestigen op het feit dat veel bloemen die op Moederdag worden weggegeven, zijn geplukt door Afrikaanse moeders.
Duurzaam
De supermarktketen verkoopt als gevolg van de afspraak nu alleen nog maar rozen die duurzaam zijn gekweekt.
Ploumen zei blij te zijn dat beide partijen elkaar hebben gevonden. 'Het doet me als moeder enorm deugd dat een andere moeder in Kenia hier een eerlijke boterham aan heeft kunnen verdienen onder goede arbeidsomstandigheden.'
Arbeidsomstandigheden
Een van de speerpunten van het beleid van Ploumen is de verbetering van de arbeidsomstandigheden wereldwijd.
ANP
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Evers MUSTANG 11-303
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, € 240.000
-

Fendt 409 Vario
2006, P.O.A.
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, € 1.750
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zaterdag21° / 14°20 %
-
Zondag18° / 16°35 %
-
Maandag19° / 11°5 %











