Verkiezing recreatieplan in Groene Hart
Zeven ondernemers, waaronder boeren, hebben plannen bij provincie Zuid-Holland ingediend om de recreatie in het Groene Hart aantrekkelijker te maken. Het beste plan wordt na een verkiezing uitgevoerd.
Inwoners van Zuid-Holland kunnen reageren op ideeën van de ondernemers uit Alphen aan den Rijn, Leiden en Zoetermeer. Met de inbreng bepaalt de jury een winnend plan.
Dat plan wordt met steun van provincie Zuid-Holland, ANWB, regio Holland Rijnland en het Servicenet Nationale Landschappen gerealiseerd.
De zeven ondernemers met hun plannen zijn:
- Gemma Breedijk van Boer en Goed; vertelt over het natuurpad rondom haar streekwinkel.
- Bert van Leeuwen; gaat groepen ontvangen in de oude ligboxenstal zodat ze inspiratie kunnen opdoen in de mooie Boterhuispolder.
- Wim van Rijn van boerderij ’t Geertje; wil mensen hun evenwicht laten hervinden in ‘De Groene ontmoeting’.
- Johan van Ruiten; bezig met een Boeren Leidse kaasmuseum.
- Coen Tückermann van Rondvaart Zoetermeer; wil op meer plaatsen aanmeren voor een mooie vaartocht.
- Corneel van Rijn; denkt aan een pleisterplaats in het vrije veld bij zijn boerderij waar recreanten op adem kunnen komen.
- Hans Vrolijk; vertelt over een nieuw wandelpad met spectaculair uitzicht vanaf de dijk op de Vrouwgeestmolen.
Tot 7 juni kunnen geïnteresseerden op de plannen reageren op de website van de ANWB.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 904 schudder (BEN) #778456
Gebruikt, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

Topcon Automatisch stuursysteem RTK
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %
















