Prijsinformatiesysteem eieren een feit
Er komt een prijsinformatiesysteem voor eieren. Het aantal aanmeldingen is inmiddels meer dan 100. De initiatiefgroep gaat daarop de plannen verder uitwerken.
Naast de actieve werving en verdere promotie zal de initiatiefgroep in de komende maanden de organisatie verder uitrollen. Zo wordt een vereniging opgericht, met een interimbestuur aan het roer. Verder komen er statuten.
Tevens wordt de komende maand het computersysteem opgebouwd. Waarschijnlijk gebeurt dit door de systeembouwer die ook verantwoordelijk is voor het prijsinformatiesysteem van akkerbouwvergelijker VTA. Deze zomer moet het systeem klaar zijn.
Naar 200 deelnemers
Het streven blijft om in het komend half jaar verder te groeien naar minimaal 200 deelnemers, verdeeld over de verschillende categoriën biologisch, scharrel, freiland en kolonie. De initiatiefgroep houdt de komende maanden pluimveehouders op de hoogte.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
GF8501 MH
Gebruikt, € 2.500
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH PUMA 185 CVX AFS CONNECT
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 15°40 %