Monsma: samenwerking telers in Biohuis
Biologisch akkerbouwer en Biohuis-bestuurder Douwe Monsma roept telers op samen te werken in het Biohuis. Monsma sprak bij het seminar rond 25 jaar Centrum voor Biologische Landbouw op BioVak 2014.
Volgens Monsma is het van belang over het eigenbelang en het sectorbelang heen te stappen. Biologische telers in verschillende bedrijfstakken moeten samenkomen in 'Het praathuis' Biohuis, dat veel organisaties samenbrengt.
De belangen kunnen volgens Monsma worden gebundeld. Als voorbeeld noemt hij de uitruil van veevoer en stro en mest tussen een veehouder en een akkerbouwer.
Beurs en kennis
BioVak 2014 bundelt beurs en kennisuitwisseling, een beproefde formule voor de biologische beurs. Workshops, productpresentaties en klantencontacten vinden plaats op de nog steeds groeiende jaarlijkse beurs in de Zwolse IJsselhallen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
-

Kuhn GF 17002 T GII
2014, P.O.A.
-

Vicon Extra 332XF frontschijvenmaaier
2016, P.O.A.
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag11° / 7°95 %
-
Maandag11° / 6°90 %















