'BioVak 2013 iets minder publiek'
De biologische beurs BioVak 2013 trok waarschijnlijk een fractie minder publiek dan vorig jaar. De beursorganisatoren zijn wel heel tevreden over de kwaliteit van de beurs.
'Misschien hebben we toch nog wel 15.000 unieke bezoekers getrokken naar de IJsselhallen', zegt Sjoerd de Hoop, die namens beursorganisatie Icem betrokken is bij de BioVak. De Hoop noemt het opvallend dat veel bezoekers en workshopdeelnemers nog meer dan andere jaren geïnteresseerd zijn in de mogelijkheden met biologische producten en in de kennisuitwisseling.
Qua standhouders bleef de beurs op een vergelijkbaar niveau met vorig jaar. 'Je zag dat een coöperatie als Agrifirm een wat kleinere stand had, maar daarnaast wel een ruimte huurde om workshops te houden voor hun aangesloten ondernemers. De kwaliteit van de beurs gaat daarmee omhoog', zegt De Hoop.
Tevreden
De organisatoren kijken tevreden terug op de afgelopen dagen en krijgen ook positieve reacties. 'Het is gewoon een beurs met een gastvrij karakter', typeert De Hoop de sfeer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Bestuurssecretaris
BoerenNatuur Brabant - NL
Buitendienst Bodem, Water en Lucht
TAUW - Rotterdam
Weer
-
Maandag28° / 12°0 %
-
Dinsdag30° / 14°0 %
-
Woensdag21° / 12°0 %












