Vertrouwen consument neemt opnieuw toe
Het vertrouwen van consumenten neemt in december opnieuw toe, blijkt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
Consumenten waren deze maand iets minder somber dan in november. Het vertrouwen steeg 2 punten en kwam uit op -16. De stemming van consumenten is in een paar maanden tijd fors verbeterd. Wel zijn er nog altijd meer pessimisten dan optimisten.
De mensen waren minder negatief over het algemene economisch klimaat dan in november. De deelindicator steeg 4 punten en kwam in december uit op -12.
Economische situatie
Het oordeel over de economische situatie in de afgelopen twaalf maanden verbeterde, maar de stemming over de economie in de komende twaalf maanden bleef onveranderd.
De deelindicator koopbereidheid bleef staan op -19. Over de ontwikkeling van hun eigen financiële situatie in de afgelopen twaalf maanden waren consumenten in december iets pessimistischer dan in november.
Ze waren echter een fractie minder somber over hun financiën in de komende twaalf maanden. Verder vonden ze de tijd wat minder ongunstig voor het doen van grote aankopen, zoals wasmachines en televisies, geeft het CBS aan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BV) #692142
Gebruikt, € 5.313
-
New Holland Tractor T6.160 (RL) #691193
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167R (SO) #692916
Gebruikt, € 5.644
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (LH) #692668
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag33° / 18°65 %
-
Donderdag22° / 15°20 %
-
Vrijdag23° / 11°15 %