Reesink rond overname Pon af
Koninklijke Reesink heeft de overname van Pon Material Handling Europe (PMH-E) afgerond. Het bedrijf gaat verder onder de naam Reesink Material Handling Equipment.
Door de overname wordt Reesink in één keer een grote Europese speler op het gebied van equipment. Reesink groeit door deze overname naar een jaaromzet van ruim 400 miljoen euro en circa duizend medewerkers.
Bij deze overname zijn naast PMH-E de ondernemingen Motrac Intern Transport, Motrac Handling & Cleaning en Pelzer Fördertechnik betrokken. Daarnaast zijn Motrac Hydrauliek en Motrac Hydraulik onderdeel van de transactie.
Internationaal sterker
De overname geeft synergievoordelen met bestaande activiteiten van Reesink en zorgt voor vergroting van de internationale afzetkansen. 'Internationaal staan we ineens een stuk sterker', zegt topman Gerrit van der Scheer van Reesink.
De cultuur en strategie van de bedrijven komen met elkaar overeen. 'De cultuur is er een van no-nonsense, met beide benen op de grond', zegt Van der Scheer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 175 trekker (REU) #783659
Gebruikt, € 156.500
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (DRO) #781277
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag20° / 9°10 %
-
Zondag19° / 11°10 %
-
Maandag21° / 10°10 %











