DSM ziet winst en omzet verder groeien
DSM heeft zijn omzet en winst in het tweede kwartaal dankzij overnames sterk zien groeien en houdt vast aan zijn verwachtingen voor het hele jaar. Dat maakte het speciaalchemiebedrijf vandaag bekend.
DSM boekte vorig kwartaal een omzet van 2,47 miljard euro. Dat was 9 procent meer dan een jaar eerder. Het bedrijfsresultaat klom met 19 procent tot 345 miljoen euro. De nettowinst, voor eenmalige kosten, klom met bijna een kwart tot 141 miljoen euro.
Vooral bij de divisie die zich bezighoudt met voedingsmiddelen verbeterden de resultaten. De gunstige ontwikkeling van het eerste kwartaal zette afgelopen maanden door. DSM rekent hier dit jaar op een aanhoudende groei.
Economische omstandigheden
De materiaaldivisie hield meer last van de moeilijke economische omstandigheden. De winst kwam hier uit op hetzelfde peil als een jaar eerder.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (STE) #775178
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Vicon Fanex 904 schudder (BEN) #778456
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %













