Vollegrondsaardbeien voor Van Grunsven
Meervoudig Olympisch kampioen Anky van Grunsven ontvangt zondag 16 juni het eerste kistje vollegrondsaardbeien uit handen van de dochters van teler Peter van de Ven, Maike en Iris.
Dat gebeurt tijdens de sponsorwielertocht HomeRide, waarbij duizend deelnemers van Groningen naar Maastricht fietsen om geld in te zamelen voor de Ronald McDonald Huizen.
De overhandiging van het eerste kistje aardbeien is het startsein voor de vollegrondsaardbeien. Het seizoen vollegrondsaardbeien is twee weken later gestart dan normaal.
Supporter
Dat Anky van Grunsven de eerste aardbeien ontvangt, is geen toeval. Zij is verbonden aan het Ronald McDonald huis in Veldhoven. Daarnaast fietst haar man, Sjef Janssen, dit jaar met een van de HomeRide-teams mee.
Het Hollandse Aardbeien-initiatief – een initiatief van en door Hollandse aardbeientelers – richt in 2013 al haar aardbeienacties op het inzamelen van geld voor de 17 Ronald McDonald Huizen in Nederland.
Een van de acties betreft de HomeRide: de jaarlijkse wielertocht van Groningen naar Maastricht, non-stop over liefst 500 kilometer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (MOL) #777320
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Torro 5100 L
2009, P.O.A.
-

Allis chalmers D-270
1956, P.O.A.
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, € 29.500
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zaterdag21° / 15°5 %
-
Zondag20° / 13°5 %
-
Maandag22° / 12°0 %










