Vanuit het vleesverwerkingsbedrijf van Willy Selten in Oss kregen 1.722 afnemers rundvlees met paardensnippers vermengd geleverd. Dat meldt de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).
De NVWA doet de laatste weken onderzoek naar de fraude met paardenvlees in rundvlees. Bij Selten is een recall van 50.000 ton vlees geplaatst. Selten heeft 290 bedrijven direct beleverd en 1.432 bedrijven indirect. Daaronder vallen bijvoorbeeld horecabedrijven en supermarkten. Ook is veel vlees naar buitenlandse bedrijven gegaan.
De volledige terugroepactie van het vlees en het onderzoek daarnaar van de NVWA zijn nog niet afgerond.
Het programma EenVandaag meldde deze week dat Ierse en Engelse criminele bendes tienduizenden paarden lieten slachten om dat vlees aan het vleesverwerkingsbedrijf in Oss te leveren. Daar werd het vlees met rundvlees vermengd.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.410
-

Kuhn GF 10803
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Novacat V8400 maaier
Nieuw, € 44.371
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag18° / 13°80 %
-
Vrijdag18° / 11°70 %
-
Zaterdag19° / 9°50 %















