Krone BiG M420 voor Wieringa uit Bedum
Loonbedrijf Wieringa uit het Groningse Bedum heeft geïnvesteerd in een nieuwe Krone BiG M420, die gereed staat voor het nieuwe seizoen. De machine is zo compleet mogelijk uitgevoerd.
Loonbedrijf Wieringa kan de maai-instellingen vanuit de cabine direct aanpassen aan de veranderende omstandigheden. Tevens is de BiG M420 voorzien van zwadvormers.
Rondom zijn Michelin Cargox BIB 30.5 banden gemonteerd. Voor de finishing touch zorgt het bedrijfslogo en de Groningse vlag waarmee de machine is afgewerkt.
Capaciteit
De BiG M420 beschikt over een MAN D2066 motor met 423 pk. De zelfrijdende maaier is uitgerust met een drietal schijvenmaaiers met een totale werkbreedte van 9,70 meter.
Dat maakt een capaciteit van meer dan 15 hectare per uur mogelijk. De maaiers hebben een geïntegreerde CV-kneuzer. Op de weg is een snelheid van 40 kilometer per uur mogelijk.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH FARMALL 120M
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (STE) #692665
Gebruikt, € 3.636
-

John Deere 6M 185 trekker (BIE) #693693
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Weer
-
Zaterdag14° / 9°30 %
-
Zondag13° / 6°55 %
-
Maandag14° / 6°5 %











