Vallei Boert Bewust van start
			Zo'n driehonderd belangstellenden brachten zaterdagmiddag een bezoek aan de zichtstal van varkenshouder Gijs van de Lagemaat in Lunteren. Zij deden dat bij de start van Vallei Boert Bewust.
		
 
		Bij Vallei Boert Bewust zoeken boeren uit de Gelderse en Utrechtse Vallei actief contact met de burger. Zo willen zij die betrekken bij wat er op hun bedrijf gebeurt.
De officiële start van het project was 's morgens bij varkenshouder Peter Druijff in Voorthuizen. Aart de Kruijf, wethouder gemeente Barneveld, gaf het startschot voor Vallei Boert Bewust met de onthulling van het eerste bord.
Tweede bord
In de middag werd het tweede bord onthuld bij familie Van de Lagemaat in Lunteren. Bedrijven die meedoen aan Vallei Boert Bewust krijgen een bedrijfslabel. Ze zijn visitekaartjes van de sector, die het verhaal van de hele sector op een goede manier uitdragen.
De bedrijven zijn te herkennen aan een bord met logo van Vallei Boert Bewust. De belangrijkste voorwaarde om mee te doen met Vallei Boert Bewust is de interactie met de burgers in de Vallei.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
 
					 
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					 T7.220 Auto Command CVTGebruikt, € 45.000 
- 
					 Grasshopper 526V52 ZeroturnGebruikt, P.O.A. 
- 
					 International 633 SA trekker (LIE) #162198Gebruikt, € 6.000 
- 
					 John Deere X147R (REU) #692014Gebruikt, € 5.282 
Vacatures
- Beleidsmedewerker Boomkwekerij- Royal Anthos - Hillegom
- Teamleider teelt- IBN - Schaijk
- Technisch Specialist- Pater Bloembollen - Spierdijk
- Internationaal Accountmanager- Schaap Holland BV - Biddinghuizen
- Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw- Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Zaterdag15° / 10°80 %
- 
	Zondag13° / 9°60 %
- 
	Maandag13° / 7°40 %





 
								 
								 
								 
								 
								



 
					


