1,2 miljoen euro voor pluimveeonderzoeken
Het bestuur van Productschap Pluimvee en Eieren (PPE) stelt bijna 1,2 miljoen euro beschikbaar voor onderzoeksvoorstellen voor zoötechnisch praktijkonderzoek.
Voor onderzoeken in de primaire sector wordt dit jaar bijna 600.000 euro subsidie verstrekt. Voor onderzoek met betrekking tot de verwerkende industrie iets meer dan 340.000 euro.
Pelsdieren
Daarnaast verstrekt het PPE nog ruim 260.000 euro subsidie voor praktijkonderzoek in de edelpelsdierenhouderij op het gebied van welzijn, pelskwaliteit en management.
Naast het zoötechnisch praktijkonderzoek stelt het PPE jaarlijks nog ongeveer 1 miljoen euro beschikbaar voor onderzoek op het gebied van pluimveegezondheidszorg.
Campylobacter
Het zoötechnisch praktijkonderzoek voor de primaire sector kent een veelheid aan verschillende onderzoeken.
Het onderzoek in de pluimveeverwerkende industrie richt zich bijna volledig op het monitoren van campylobacter-niveaus in de pluimvee(vlees)keten en het zoeken naar methoden om besmettingen met campylobacter terug te dringen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 312 LSA
1993, P.O.A.
-

Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag3° / -1°85 %
-
Zondag2° / -2°80 %
-
Maandag1° / -2°50 %












