CIBE blij met voortzetting suikerbeleid
De Europese organisatie van suikerbietentelers CIBE is blij met het besluit dat het Europees Parlement heeft genomen over het toekomstige gemeenschappelijke landbouwbeleid.
Een van de beslissingen van het Europees Parlement is het verlengen van het huidige suikerbeleid tot 2020, met behoud van de suikerquota. De Europese Commissie wilde juist af van de quota.
CIBE stelt dat het huidige stelsel zekerheid geeft over de lange termijn contracten tussen bietentelers en verwerkers. Daarmee is een inkomen voor de telers zekergesteld.
Concurrentievermogen
CIBE-president Jørn Dalby is ook opgetogen over de overige standpunten van het beleid. 'Dit pakket is een goed kader voor de duurzaamheid op lange termijn en het concurrentievermogen van onze sector.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (REU) #778490
Gebruikt, P.O.A.
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

Claas trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6145R (WOL) #57811
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Maandag24° / 16°10 %
-
Dinsdag22° / 12°0 %
-
Woensdag28° / 10°0 %















