Wakker Dier wint Issue Award 2013
Wakker Dier heeft de Issue Award 2013 gewonnen voor haar campagne tegen de 'plofkip'.
De dierenwelzijnorganisatie slaagde er volgens de jury afgelopen jaar in op een vernieuwende en confronterende wijze aandacht te vragen voor de 'bio-industrie'.
'Wakker Dier maakte op uitstekende wijze gebruikt van 'framing' door de introductie van het woord ‘plofkip’ waardoor het onderwerp gemeengoed is geworden', gaf de jury, onder voorzitterschap van RTL-verslaggever Frits Wester, aan.
Onder de aandacht brengen
De Issue Award is de jaarlijkse prijs van communicatieadviesbureau De Issuemakers. Deze erkenning is bedoeld voor de persoon of organisatie die erin slaagt op een opvallende en onconventionele manier een onderwerp maatschappelijk en politiek onder de aandacht te brengen.
Met deze prijs wil het bureau laten zien dat veel mensen en organisaties vanuit een maatschappelijke betrokkenheid actief zijn. Doel daarvan is om relevante maatschappelijke onderwerpen op de kaart te zetten.
Youp van 't Hek
Eerdere winaars van de Issue Award waren: de pleegouders van Mauro (‘Jonge Asielzoekers’, 2012), Youp van ‘t Hek (‘Klantonvriendelijke helpdesks’, 2011) en Oxfam Novib (‘De Groene Sint’, 2010).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
-
Fendt 514 S4 ProfiPlus, Verkocht
2019, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag23° / 10°10 %
-
Woensdag21° / 9°10 %
-
Donderdag20° / 9°10 %