Stichting private projecten aardappelsector
De Nederlandse Aardappelorganisatie (NAO) gaat een stichting oprichten om private projecten te kunnen uitvoeren voor de aardappelsector.
Directe aanleiding voor de stichting is het wegvallen van de publiekrechtelijke bedrijfsorganisaties vanaf 2014.
'We willen met dit initiatief private projecten helpen opzetten en kijken of er mogelijkheden zijn voor financiering', vertelt René van Diepen van NAO.
Ketenpartners
Het is de bedoeling dat ketenpartners in de aardappelsector zelf interessante projecten indienen, stelt Van Diepen.
Als voorbeelden noemt de directeur van de belangenorganisatie voor Nederlandse aardappelhandelaren het collectief initiëren van specifiek onderzoek en de promotie van aardappelen in een bepaald land.
Overleg met LTO
Volgens Van Diepen is het ook na het wegvallen van Productschap Akkerbouw van groot belang dat de teelt en handel goed blijven samenwerken.
'We houden graag overleg met LTO om gezamenlijk belangrijke projecten op te pakken en dan ook gezamenlijk zorgen voor de financiering.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra M130 (AKK) #697139
Gebruikt, € 21.450
-

Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-

John Deere John Deere 6200
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6090M trekker (HEN) #691710
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag13° / 9°5 %
-
Woensdag15° / 8°5 %
-
Donderdag15° / 10°20 %










