Danish Crown steunt varkenshouders
Danish Crown wil varkenshouders financieel steunen om te investeren in nieuwe stallen en bij het omschakelen naar groepshuisvesting voor dragende zeugen.
Doel is om de aanvoer van varkens naar de Deense slachterij te blijven garanderen en daarmee de werkgelegenheid te behouden. Net als in andere Europese landen is het aantal varkens in Denemarken de laatste jaren gedaald als gevolg van nieuwe investeringen die varkenshouders moesten doen.
Dierenwelzijnseisen
Deense varkenshouders hebben vaak met nog meer extra dierenwelzijnseisen te maken dan buurlanden. Veel varkenshouders konden of wilden deze investeringen niet doen.
Danish Crown wil de totale varkensproductie opvoeren met tienduizend stuks per week, meldt Pigprogress.net.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (HEN) #27195
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-

John Deere 6100M trekker (BEN) #691704
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zondag12° / 8°80 %
-
Maandag12° / 7°70 %
-
Dinsdag14° / 7°50 %














