Danish Crown steunt varkenshouders
Danish Crown wil varkenshouders financieel steunen om te investeren in nieuwe stallen en bij het omschakelen naar groepshuisvesting voor dragende zeugen.
Doel is om de aanvoer van varkens naar de Deense slachterij te blijven garanderen en daarmee de werkgelegenheid te behouden. Net als in andere Europese landen is het aantal varkens in Denemarken de laatste jaren gedaald als gevolg van nieuwe investeringen die varkenshouders moesten doen.
Dierenwelzijnseisen
Deense varkenshouders hebben vaak met nog meer extra dierenwelzijnseisen te maken dan buurlanden. Veel varkenshouders konden of wilden deze investeringen niet doen.
Danish Crown wil de totale varkensproductie opvoeren met tienduizend stuks per week, meldt Pigprogress.net.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE X107 ZITMAAIER (STE) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X940 COMPACTTREKKER (BRU) #694554
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (EMA) #692272
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag28° / 10°0 %
-
Dinsdag30° / 14°5 %
-
Woensdag30° / 15°15 %