Showavond Weevers Marknesse slaat aan
De nieuwe opzet van de show van Mechanisatiebedrijf Weevers in Marknesse trok eind vorige week ruim vierhonderd mensen.

In plaats van de reguliere show had het bedrijf een showavond georganiseerd waarbij trekkers en machines voorbij trokken aan het publiek.
Vertegenwoordigers gaven uitleg over de nieuwste ontwikkelingen, onder meer op het gebied van de aardappelteelt, gewasbescherming en gps.
Weevers presenteerde machines van Grimme, Trimble, Massey Ferguson, Holaras, Steketee, ASA lift, Fella, Dubex en Challenger.
Melkmeisjes
De Melkmeisjes, een groep van elf jonge vrouwen uit de Noordoostpolder die actie voeren voor de 3FM actie Serious Request, voorzagen de bezoekers van de showavond van een drankje en een hapje.
Ze haalden hiermee ruim 600 euro op voor Serious Request.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok 600 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6175R (SOM) #64452
Gebruikt, € 72.500
-
Lely Splendimo 320FC
2014, € 8.850
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (MOL) #692946
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 13°90 %
-
Zaterdag19° / 14°90 %
-
Zondag21° / 14°70 %