Verdaas: geen reactie wildschadebedrag
Staatssecretaris Co Verdaas neemt nog geen stelling over het behandelbedrag van 300 euro die provincies willen instellen voor het melden van wildschade.
De provincies willen dat boeren 300 euro betalen voordat zij bij het Faunafonds een vergoeding kunnen vragen van de schade die wild op hun bedrijf veroorzaakt.
VVD-Tweede Kamerleden Helma Lodders en Betty de Boer wilden van de staatssecretaris weten of het om een eenmalig bedrag gaat of dat de boer per aanvraag 300 euro moet betalen.
Ook wilden zij weten of de boer het geld teruggestort krijgt indien de aanvraag wordt afgewezen en of Verdaas bereid is de maatregel terug te draaien.
Afwachten
Verdaas laat weten dat de onderhandelingen tussen de provincies en de Ganzen 7 nog gaande zijn. Daarbij wordt ook gesproken over de invoering van het behandelbedrag. Hij wil de definitieve voorstellen van de provincies afwachten voor verdere reactie te geven.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
-
Fendt 309 CA
1998, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (HG) #692702
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X584 (WD) #692434
Gebruikt, € 9.082
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag22° / 12°10 %
-
Dinsdag25° / 11°0 %