Aantal Friese kaden nog zwak
Uit een evaluatie van Wetterskip Fryslân blijkt dat de hoogwaterperiode in januari de zwakke kadeplekken in de boezemwateren heeft blootgelegd. Niet alle plekken waren bekend. Daarnaast baart de verweking van sommige kaden zorgen.
Deze evaluatie staat los van de latere wateroverstroming van sloten in Noordwest-Friesland, eind augustus. Het waterschap legt hoge prioriteit bij de aanpak van de probleemkaden. Het betreft de kades die nog niet zijn aangepakt in het kader van het herstelprogramma.
De verweking van kaden kwam eveneens aan het licht en vergt grote aandacht van Wetterskip Fryslân. Bij verweking schuiven delen van de kaden weg of spoelen zelfs helemaal van hun plek.
Snel handelen
Ook komt het waterschap tot de conclusie dat er door een gerichte informatiestroom sneller inzicht in de situatie moet komen. Dat speelde ook bij de wateroverlast van eind augustus een rol.
Wetterskip Fryslân probeert die informatievoorziening zodanig te stroomlijnen dat er snel belangrijke beslissingen kunnen worden genomen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Case IH FARMALL 120M
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (WOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 11°5 %
-
Zondag29° / 15°5 %
-
Maandag26° / 17°10 %











