Bleker wint Vieze50-verkiezing
Henk Bleker is gisteren tijdens het radioprogramma Vroege Vogels uitgeroepen tot winnaar van de Vieze50-verkiezing. Online stemmers beschouwen de demissionair EL&I-staatssecretaris als de grootste tegenkracht van verduurzaming in 2012.
Bleker is de eerste winnaar van de Vieze50-verkiezing, een initiatief van Vroege Vogels, Greenpeace, Joop.nl en World Information Service on Energy.
Bittere vruchten
'Bleker verspeelde in recordtijd grote delen van zorgvuldig beheerde Nederlandse natuur en verkwanselde dierenwelzijn aan de belangen van de bio-industrie. Nederland zal nog jaren de bittere vruchten van Bleker oogsten', stelt campagnedirecteur Joris Thijssen van Greenpeace.
Demissionair I&M-minister Melanie Schultz van Haegen werd tweede. President-directeur Dick Benschop van Shell eindigde op de derde plaats, meldt media.vara.nl/player/popupplayer.php?id=186252Vroege Vogels.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 175 trekker (LIE) #782474
Gebruikt, € 153.500
-

John Deere 6090M trekker (MAA) #782149
Gebruikt, € 58.950
-

Fendt 409 Vario
2006, P.O.A.
-

Evers MUSTANG 11-303
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag26° / 11°5 %
-
Zondag29° / 15°5 %
-
Maandag26° / 17°10 %











