AH: prijsoverleg leveranciers onze zaak
Albert Heijn (AH) doet geen uitspraken over eventuele gesprekken die het bedrijf voert met haar leveranciers. 'De markt is dynamisch en wij vragen van onze leveranciers daarvoor een bijdrage', wil woordvoerder Rianne van der Sar alleen kwijt.
De aankondiging van de grootgrutter om 2% korting van haar leveranciers te eisen, past volgens Van der Sar in het ambitieuze groeiplan van Albert Heijn.
'Die krijgt mede vorm door onze overname van C1000- en Jumbowinkels en uitbreiding in België en Duitsland.'
Volumes
Die expansie en vergroting van de af te nemen volumes zijn voor AH reden van leveranciers goedkopere prijzen te verlangen. 'Natuurlijk gaan we in overleg met bedrijven die het daar niet mee eens zijn.'
Dat het aandraaien van de duimschroeven van de leveranciers leidt tot lagere prijzen voor boeren, akkerbouwers en telers laat ze in het ongewisse. 'Daarover doen we geen uitspraken, maar de conclusie dat dit bijvoorbeeld ten koste van duurzaamheid gaat, is niet de mijne.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #781555
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5080M trekker (HAE) #60387
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.891
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Zaterdag17° / 13°50 %
-
Zondag18° / 12°15 %
-
Maandag18° / 12°10 %











