Daan van Doorn stapt in kaas
Oud-Viontopman Daan van Doorn is met ingang van 1 mei 2012 toegetreden tot de Raad van Commissarissen van A-ware Food Group uit Lopik.
De A-ware Food Group is eind 2010 ontstaan door de fusie van Anker Food Group en de Bouter Group. Het bedrijf houdt zich onder meer bezig met het rijpen, snijden en verpakken van kaas (speciaal) producten evenals met de opslag en distributie ervan.
Het bedrijf heeft een omzet van € 1,2 miljard en telt 1600 medewerkers.
Delta NV
Naast zijn nieuwe commissariaat is Van Doorn onder meer voorzitter van energiemaatschappij Delta NV, commissaris bij it-detacheerder Brunel en voorzitter van de Producentenorganisatie Nederlandse Mosselcultuur.
Ook is hij de motor achter het Verbond van Den Bosch, waarin boeren, politiek, retail en maatschappelijke organisaties hebben afgesproken in 2020 alleen nog duurzaam vlees in het supermarktschap te hebben.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere X167 zitmaaier (ZAN) #65695
Gebruikt, € 5.247
-
781
Gebruikt, € 4.000
-
John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (BIE) #690365
Gebruikt, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Dinsdag17° / 12°80 %
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %