Lobby voor nieuwe wegen in Zuid-Holland
6 gemeenten in de Rijn- en Veenstreek lobbyen bij de provincie Zuid-Holland voor een betere verkeersdoorstroming. Met een subsidie van € 20 miljoen willen zij ervoor zorgen dat 7 geplande verkeersprojecten eindelijk tot uitvoering komen.
De slechte verkeersafwikkeling in de Rijn- en Veenstreek is vooral het bedrijfsleven al jaren een doorn in het oog. De economie in het gebied is de afgelopen decennia sterk gegroeid, maar het provinciale wegennet is niet veranderd.
De gemeenten Alphen aan den Rijn, Boskoop, Gouda, Kaag en Braassem, Rijnwoude en Waddinxveen spreken van kostbaar reistijdverlies en economische schade. Met de Floriade 2022 in het vizier moeten de problemen opgelost worden, vinden zij.
Rondwegen
De gemeenten ijveren onder meer voor de aanleg van 2 rondwegen bij Alphen aan den Rijn, de aanleg van de Máximabrug, een verbinding van Boskoop naar de N11 via de westzijde van de Gouwe, een noordelijke rondweg bij Boskoop en een westelijke randweg langs het Bentwoud.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (LIE) #779282
Gebruikt, € 178.500
-

Grasshopper 526V52 Zeroturn
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER MY2026 (MOL) #777346
Gebruikt, P.O.A.
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag18° / 8°10 %
-
Maandag12° / 5°30 %
-
Dinsdag13° / 5°20 %











