PT zit niet bij pakken neer
Het Productschap Tuinbouw zal vechten tegen ‘verkwanseling’ van het vele goede dat dit schap heeft gebracht en nog steeds brengt. PT-voorzitter Agnes van Ardenne heeft dat vanmiddag duidelijk gemaakt.
In haar nieuwjaarstoespraak erkende ze dat er ingrijpende veranderingen voor de deur staan, zeker nadat de Kamer zich heeft uitgesproken voor opheffing van de schappen. 'Het PT houdt in de huidige vorm op te bestaan.'
Menselijk kapitaal
Maar Van Ardenne waarschuwde ook dat het kind niet met het badwater weggegooid mag worden. 'We laten het menselijk kapitaal van het PT niet zomaar verkwanselen. We zoeken perspectief en werken aan scenario’s met de andere schappen, brancheorganisaties en het Topteam Tuinbouw & Uitgangsmaterialen.'
Het PT zal niet langer afwachten maar zelf met voorstellen komen, aldus de voorzitter. Daarbij gaat het onder meer om het onderbrengen van taken en het brengen van maatvoering in taken van het PT dat in transitie is zo lang het wettraject niet is afgerond.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger Servo 3000P wentelploeg (HIL) #779281
Gebruikt, P.O.A.
-

Kongskilde Vibroflex 5 meter (ZIJ) #779398
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (ETT) #690527
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Woensdag16° / 8°0 %
-
Donderdag14° / 8°20 %
-
Vrijdag13° / 8°60 %










