Het Biohuis zoekt bestuursleden
Het Biohuis zoekt versterking. De op te richten belangenorganisatie voor biologische boeren en tuinders heeft 5 bestuursleden nodig.
De organisatie zoekt een voorzitter, 2 portefeuillehouders kennisontwikkeling en regelgeving en 2 portefeuillehouders marktontwikkeling. Geïnteresseerden in deze functies dienen (een aandeel in) een biologisch gecertificeerd land- of tuinbouwbedrijf te hebben en over bestuurservaring te beschikken.
Het Biohuis vormt een poot onder de ketenorganisatie Bionext. De belangenorganisatie wordt gedragen door sectorale en regionale groepen van biologische boeren en tuinders, die tezamen 800 leden hebben. Maar ook bedrijven die niet aan een sectororganisatie of regiogroep zijn verbonden, kunnen zich aansluiten bij het Biohuis.
BioVak
De belangenorganisatie voor biologische boeren en tuinders krijgt steeds meer vorm. De oprichting van het Biohuis wordt woensdag 18 januari behandeld op de BioVak, de vakbeurs voor de biologische sector in de IJsselhallen in Zwolle.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Frontgewicht 1050KG
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag18° / 13°35 %
-
Zondag18° / 12°15 %










