Groen gas uit mest op Dairy Campus
Op de Dairy Campus in Leeuwarden komt een reactor die groen gas uit mest haalt. Gedeputeerde Staten van Fryslân steunen dit project met een kleine 2 ton.
De subsidie komt uit het Regionaal Innovatie Programma 'Fryslân Fernijt III'.
Mineralenbeheer
Met de techniek kan de veehouder zijn mineralenbeheer beter regelen. Dit is een voordeel binnen het toekomstige mestbeleid. Daarnaast vindt er kostenbesparing plaats op bedrijven met een mestoverschot.
Het project wordt uitgevoerd door 4 bedrijven. Het gaat om Bioclear in Groningen, KNN Milieu in Groningen, Oosterhof Holman Milieutechniek in Grijpskerk en Paques in Balk. Het project wordt uitgevoerd op de Dairy Campus in Leeuwarden.
Naast de provincie Fryslân dragen ook de Europese Unie, het ministerie van EL&I en het Samenwerkingsverband Noord-Nederland (SNN) bij aan het project.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 150 trekker (OLD) #708784
Gebruikt, P.O.A.
-

Massey Ferguson 6460 (EMA) #782782
Gebruikt, € 39.500
-

John Deere 5085M (BRU) #696925
Gebruikt, P.O.A.
-

MERCEDES-BENZ MB TRAC 800
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Dinsdag23° / 11°0 %
-
Woensdag28° / 11°0 %
-
Donderdag33° / 15°0 %











